Proszę czekać...
 Zgłaszanie problemów Ostatnia modyfikacja: Bartłomiej Smolorz, 01-10-2020 12:02

Wszelkie problemy TECHNICZNE związane z funkcjonalnością wirtualnego dziekanatu proszę kierować pisemnie na adres mailowy ehms@ath.bielsko.pl


W mailu prosimy podać następujące informacje:
"Imię Nazwisko:
Nr albumu:
Opis problemu:"

WIADOMOŚĆ KONIECZNIE MUSI POSIADAĆ WPISANY TEMAT!


 Informacja w sprawie uczelnianego adresu emailowego studenta Ostatnia modyfikacja: Bartłomiej Smolorz, 08-06-2020 21:14

Informuję, że każdy STUDENT studiujący w Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej  we wszelkich sprawach jest zobowiązany komunikować się z pracownikami uczelni korzystając wyłącznie z uczelnianej poczty elektronicznej studenta (nie powinno się używać w tym celu prywatnych kont).

?Każdy student ATH posiada adres poczty elektronicznej w domenie @student.ath.edu.pl ,  który powinien aktywować według instrukcji zamieszczonej pod adresem: https://aci.ath.bielsko.pl/office-365/ . Aktywowane konto służy również do uwierzytelniania w usługach takich jak EDUROAM, Office365 oraz e-Uczelnia.

prof. ATH dr hab. inż. Tomasz Knefel
Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia
 


 WAŻNE! Widoczność ocen Ostatnia modyfikacja: Bartłomiej Smolorz, 25-09-2015 07:08
Dla studenta:
Oceny znajdują się w zakładce „MÓJ PLAN” -> „MOJE ZAJĘCIA”. Oceny w Karcie okresowych osiągnięć (zakładka „MOJE STUDIA” ) pojawiają się dopiero po zaimportowaniu protokołów przez Dziekanat!

 


 Dane osobowe Ostatnia modyfikacja: Bartłomiej Smolorz, 09-11-2018 08:54

Na stronach internetowych Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności

Klauzula informacyjna RODO
Wirtualny dziekanat


Oferty staży, praktyk i pracy